A Setét Torony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt?

+3
Ame Deron
tardigrada
Setét Torony
7 posters

Go down

Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt? Empty Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt?

Témanyitás  Setét Torony Kedd Május 31, 2011 9:15 pm

Sokak alig tudják végig küzdeni magukat az első köteten. Én elsőre is faltam a lapokat.
Setét Torony
Setét Torony
Admin

Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.
Tartózkodási hely : Hungary

https://asetettorony.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt? Empty Re: Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt?

Témanyitás  tardigrada Kedd Május 31, 2011 10:23 pm

Azzal az ajánlással olvastam az első kötetet, hogy nem feltétlenül az alapján fogok beleszeretni, az majd a második, de várjam ki a végét, jó lesz. Én ennek ellenére az elsőért is máris odavoltam, de tény, hogy utána a második még jobb volt, azóta is az az egyik kedvenc. Smile

tardigrada

Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt? Empty Re: Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt?

Témanyitás  Ame Deron Szer. Jún. 01, 2011 12:58 am

Mivel en teljesen hagyomanyos modon, az elso resszel kezdtem a konyveket, es ugy, hogy nem tudtam semmit rola elore, lassabban haladtam vele, mint altalaban a konyvekkel, de ez nem jelentette azt, hogy le tudtam volna tenni... Kellett egy kis ido, amig teljesen magaba szippantott ez a kulonos vilag, es nalam a csucspontot a Puszta foldek jelentette. T. S. Eliot eredetiet is ugy habzsoltam be utana, hogy orom volt nezni. Smile
Ame Deron
Ame Deron

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Ireland

http://fiannafail0.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt? Empty Re: Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt?

Témanyitás  Susan Delgado Csüt. Jún. 02, 2011 2:00 am

nekem eleg nehezen ment, teny hogy sztem kell hozza egy bizonyos foku erettseg en meg eleg fiatal voltam, de majdnem nem olvastam el miatta a sorozatot
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt? Empty Re: Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt?

Témanyitás  tardigrada Csüt. Jún. 02, 2011 2:08 am

Ma el akartam olvasni az első oldalát a könyvnek (pdf-ben), amíg nem szerzem meg a kötetet, aztán a 67. oldalnál eszméltem, hogy úristen, nekem holnap vizsgám lesz, tanulnom kell. Smile
Nyilván teljesen más élmény az egészet másodszorra olvasni, amikor már tele van az ember feje a történettel, a világgal, a szereplőkkel, és habár elsőre is nagyon szerettem, így újraolvasva meg nem tudna engem győzni senki, hogy ez nem zseniális. Smile

tardigrada

Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt? Empty Re: Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt?

Témanyitás  Setét Torony Pént. Jún. 03, 2011 4:21 am

tardigrada írta:Így újraolvasva meg nem tudna engem győzni senki, hogy ez nem zseniális. Smile

Én pont így érzek.
A 4. részt kifejezetten féltem újraolvasni, attól tartottam, hogy már nem fog úgy megfogni. Sok víz lefolyt azóta a Dunán, hogy az a könyv beszippantott, én is sokat változtam. De ugyan úgy magával ragadott, mint elsőre. Sőt.
Setét Torony
Setét Torony
Admin

Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.
Tartózkodási hely : Hungary

https://asetettorony.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt? Empty Re: Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt?

Témanyitás  Ame Deron Hétf. Jún. 13, 2011 9:54 am

Amugy arra jottem ra - nem egy nagy felfedezes -, hogy azert lehet olyan nehez ezt a reszt olvasni, mert annyira in medias res, hogy semmit sem ertunk meg. Ki, mikor, miert, hogyan, hol... Ido kell, amig minden felepul, es onnantol nem csak gordul a szeker, de szaguld.
Ame Deron
Ame Deron

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Ireland

http://fiannafail0.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt? Empty Re: Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt?

Témanyitás  Csongi74 Szer. Szept. 21, 2011 7:55 pm

Szevasztok! Én is nagy ST rajongó vagyok, s ahogy nekem sikerült elolvasnom, az nagyon hasonlít arra, ahogy King megírta: még egyetemista éveim elején olvastam az első részt, s csak most, mikor megjelent a hetedik sikerült elolvasni az egészet! Nagyon megfogott, tény, hogy szuperül van megírva, olyan könyv amiről beszélhetsz a barátaiddal, nem egyszerű "a jó legyőzi a gonoszt" mese, vitatkozni lehet rajta, gondolkodni róla, egyszerűen csodálatos! Tegyétek amit én tettem: a hetedik rész utolsó szava után folytattam az elsővel! S tudjátok mire ébredtem? Hogy nem tudom melyik az első rész, s melyik a hetedik.... Smile

Csongi74

Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 21.

Vissza az elejére Go down

Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt? Empty Re: Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt?

Témanyitás  Susan Delgado Kedd Szept. 27, 2011 2:03 am

Csongi74 írta:Tegyétek amit én tettem: a hetedik rész utolsó szava után folytattam az elsővel! S tudjátok mire ébredtem? Hogy nem tudom melyik az első rész, s melyik a hetedik.... Smile

szia Csongi, jó hogy itt vagy. ezt egyszer ha nagyon sok időm lesz kipróbálom
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt? Empty Re: Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt?

Témanyitás  Gondwana Csüt. Okt. 06, 2011 9:43 am

Csongi74 írta:Szevasztok! Én is nagy ST rajongó vagyok, s ahogy nekem sikerült elolvasnom, az nagyon hasonlít arra, ahogy King megírta: még egyetemista éveim elején olvastam az első részt, s csak most, mikor megjelent a hetedik sikerült elolvasni az egészet! Nagyon megfogott, tény, hogy szuperül van megírva, olyan könyv amiről beszélhetsz a barátaiddal, nem egyszerű "a jó legyőzi a gonoszt" mese, vitatkozni lehet rajta, gondolkodni róla, egyszerűen csodálatos! Tegyétek amit én tettem: a hetedik rész utolsó szava után folytattam az elsővel! S tudjátok mire ébredtem? Hogy nem tudom melyik az első rész, s melyik a hetedik.... Smile

Én már 3-szor olvastam az egész sorozatot és minden újraolvasásal közelebb kerül hozzám. Mindig más.. mindig több. Én változom, vagy ilyen sok rétege van ennek a történetnek? Azt hiszem, mind a kettő.
Gondwana
Gondwana

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt? Empty Re: Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt?

Témanyitás  bkriszti32 Vas. Okt. 16, 2011 6:19 am

Én most kezdtem el harmadszorra olvasni újra az egészet, imádom Smile)))

bkriszti32

Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2011. Oct. 08.

Vissza az elejére Go down

Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt? Empty Re: Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt?

Témanyitás  Susan Delgado Vas. Okt. 16, 2011 9:29 am

bkriszti32 írta:Én most kezdtem el harmadszorra olvasni újra az egészet, imádom Smile)))

szia Kriszti, isten hozott a forumon! Smile
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt? Empty Re: Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt?

Témanyitás  Gondwana Vas. Okt. 16, 2011 9:45 am

bkriszti32 írta:Én most kezdtem el harmadszorra olvasni újra az egészet, imádom Smile)))

Ezek szerint nem is olyan nehéz az elsőt legyűrni. Smile
Én és a harmadik újraolvasásomnál járok, de én már a hetedik részt gyűröm, hosszú szüneteket tartva.
Hja, és Ka hozott.
Gondwana
Gondwana

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt? Empty Re: Tényleg olyan nehéz végig olvasni ezt a részt?

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.