A Setét Torony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Képfeltöltés

2 posters

Go down

Képfeltöltés Empty Képfeltöltés

Témanyitás  Susan Delgado Kedd Szept. 27, 2011 2:39 am

Nemtom lehet hogy én vagyok a hülye, de vmi egész furcsa dolog történt amikor fel akartam tenni egy képet a fantasy képfórumba, elvitt vmi tök más weboldalra, ahol regisztrálni kellett volna vagy mifene. Szoval nem lehetne e hogy csak simán a saját gépemről feltöltök ide képeket mindenféle közvetítő oldalak nélkül?
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Képfeltöltés Empty Re: Képfeltöltés

Témanyitás  Gondwana Csüt. Okt. 06, 2011 9:52 am

Susan Delgado írta:Nemtom lehet hogy én vagyok a hülye, de vmi egész furcsa dolog történt amikor fel akartam tenni egy képet a fantasy képfórumba, elvitt vmi tök más weboldalra, ahol regisztrálni kellett volna vagy mifene. Szoval nem lehetne e hogy csak simán a saját gépemről feltöltök ide képeket mindenféle közvetítő oldalak nélkül?

Úgy sejtem, hogy csak máshonnan lehet belinkelni. Gondolom azért, mert ez egy free oldal, a szerverért nem fizetünk, így bizonyos szolgáltatásokat elveszítünk, de azért körbeszaglászok majd.
Gondwana
Gondwana

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Képfeltöltés Empty Re: Képfeltöltés

Témanyitás  Susan Delgado Csüt. Okt. 06, 2011 10:58 am

Gondwana írta:
Susan Delgado írta:Nemtom lehet hogy én vagyok a hülye, de vmi egész furcsa dolog történt amikor fel akartam tenni egy képet a fantasy képfórumba, elvitt vmi tök más weboldalra, ahol regisztrálni kellett volna vagy mifene. Szoval nem lehetne e hogy csak simán a saját gépemről feltöltök ide képeket mindenféle közvetítő oldalak nélkül?

Úgy sejtem, hogy csak máshonnan lehet belinkelni. Gondolom azért, mert ez egy free oldal, a szerverért nem fizetünk, így bizonyos szolgáltatásokat elveszítünk, de azért körbeszaglászok majd.

jo mindegy akkor maradok a photobucketes megoldasnal en is
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Képfeltöltés Empty Re: Képfeltöltés

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.