A Setét Torony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Susannah Dean/Detta/Odetta

3 posters

Go down

Susannah Dean/Detta/Odetta Empty Susannah Dean/Detta/Odetta

Témanyitás  Susan Delgado Szer. Jún. 15, 2011 6:11 am

Kulfoldon nagyon rossz a sajtoja, ti mit gondoltok rola? Es mi a velemenyetek az o es Eddie kapcsolatarol?
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Susannah Dean/Detta/Odetta Empty Re: Susannah Dean/Detta/Odetta

Témanyitás  Ame Deron Szomb. Jún. 18, 2011 8:18 am

Eleg regen olvastam a konyveket, igy atalakult a kepem kicsit rola. Peldaul most az sem tiszta elottem, mi is tortenik vele vegul (de ne lojetek le a poent, mielott ujraolvasom:D).
Szoval eleinte egeszen erdekesnek talaltam ot, amig a Detta-Odetta paros kuzdelmet kovethettuk nyomon, Detta a maga nyers modjan izgalmas karakternek tunt, a szohasznalata egy atmeneti periodus erejeig meg az enyemet is befolyasolta (es itt nem feltetlen a karomkodasokra gondolok Very Happy).
Aztan, ahogy ez a problema rendezodott Susannah megjelenesevel/felszinre toresevel, a karakter vesztett az erdekessegebol. A melypont nalam Mia volt, akit elismerek, de farasztonak ereztem a rola szolo/vele kapcsolatos reszeket. Az utana szereplo Susannahrol pedig valamiert nem orzok tiszta kepet.
Szoval nem is tudom, mindezt miert irtam, es nem is tudnam azt mondani, en kedvelem/nem kedvelem ot, jol megirt karakternek tartom-e vagy sem... Valoszinusitem, hogy mivel olyan sok szemelyisegbol tevodik ossze, maga sem ertekelheto egy regenybeli karakterkent. Ilyen szempontbol nekem o nem "koherens", hiaba tunik fel olykor Detta kesobb is, a Detta-Odetta paros kulon vilag Susannah Deanetol, akarcsak Miatol... Nem tudom, ez iroi hiba vagy sem, de nem tudom egybegyurni oket a fejemben. Es ha valasztani kell, nekem a Detta-Odetta problemakor volt a legerdekesebb es legmegragadobb mind kozul.
Eddie-rol es Susannah-rol kesobb, igy is hosszu lett ez.
Ame Deron
Ame Deron

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Ireland

http://fiannafail0.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Susannah Dean/Detta/Odetta Empty Re: Susannah Dean/Detta/Odetta

Témanyitás  Susan Delgado Kedd Szept. 27, 2011 2:10 am

Ame Deron írta:Eleg regen olvastam a konyveket, igy atalakult a kepem kicsit rola. Peldaul most az sem tiszta elottem, mi is tortenik vele vegul (de ne lojetek le a poent, mielott ujraolvasom:D).
Szoval eleinte egeszen erdekesnek talaltam ot, amig a Detta-Odetta paros kuzdelmet kovethettuk nyomon, Detta a maga nyers modjan izgalmas karakternek tunt, a szohasznalata egy atmeneti periodus erejeig meg az enyemet is befolyasolta (es itt nem feltetlen a karomkodasokra gondolok Very Happy).
Aztan, ahogy ez a problema rendezodott Susannah megjelenesevel/felszinre toresevel, a karakter vesztett az erdekessegebol. A melypont nalam Mia volt, akit elismerek, de farasztonak ereztem a rola szolo/vele kapcsolatos reszeket. Az utana szereplo Susannahrol pedig valamiert nem orzok tiszta kepet.
Szoval nem is tudom, mindezt miert irtam, es nem is tudnam azt mondani, en kedvelem/nem kedvelem ot, jol megirt karakternek tartom-e vagy sem... Valoszinusitem, hogy mivel olyan sok szemelyisegbol tevodik ossze, maga sem ertekelheto egy regenybeli karakterkent. Ilyen szempontbol nekem o nem "koherens", hiaba tunik fel olykor Detta kesobb is, a Detta-Odetta paros kulon vilag Susannah Deanetol, akarcsak Miatol... Nem tudom, ez iroi hiba vagy sem, de nem tudom egybegyurni oket a fejemben. Es ha valasztani kell, nekem a Detta-Odetta problemakor volt a legerdekesebb es legmegragadobb mind kozul.
Eddie-rol es Susannah-rol kesobb, igy is hosszu lett ez.

akkor most jöhet az Eddie-Susannah kapcsolat Cool
igen, Detta egy jelenség még akkor is ha egy kicsit karikatúra szerű.
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Susannah Dean/Detta/Odetta Empty Re: Susannah Dean/Detta/Odetta

Témanyitás  Gondwana Csüt. Okt. 06, 2011 9:49 am

Susannah-t tisztelem, nagyon is. De valahogy tiszta szívből szeretni nem tudod. Sohasem tudtam. Megértem, hogy miért tette azt a végén, amit tett.. de valahogy nem tudom neki megbocsátani. Nem kívánok a helyébe mást, ő kellett ebbe a ka-tet-be, de valahogy úgy igazán megkedvelni nem vagyok képes.

Én nem éreztem soknak Dettát. Vannak ilyen arcok, nem is kevés. Csak a 4-es villamoson melléd ne keveredjen..
Gondwana
Gondwana

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Susannah Dean/Detta/Odetta Empty Re: Susannah Dean/Detta/Odetta

Témanyitás  Susan Delgado Csüt. Okt. 06, 2011 10:54 am

Gondwana írta:Susannah-t tisztelem, nagyon is. De valahogy tiszta szívből szeretni nem tudod. Sohasem tudtam. Megértem, hogy miért tette azt a végén, amit tett.. de valahogy nem tudom neki megbocsátani. Nem kívánok a helyébe mást, ő kellett ebbe a ka-tet-be, de valahogy úgy igazán megkedvelni nem vagyok képes.

Én nem éreztem soknak Dettát. Vannak ilyen arcok, nem is kevés. Csak a 4-es villamoson melléd ne keveredjen..

Very Happy azaz. nemtom neha ugy belemaszott az ember arcaba, Susannah marmint. a vege megoldas meg egy kicsit kutya szajabol elorangatottnak erzodik nekem, vhogy ki kellett irni a szereplot, es King ezzel tudott elojonni.
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Susannah Dean/Detta/Odetta Empty Re: Susannah Dean/Detta/Odetta

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.