A Setét Torony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mit hittél, mit fog Roland találni a Torony tetejében?

5 posters

Go down

Mit hittél, mit fog Roland találni a Torony tetejében? Empty Mit hittél, mit fog Roland találni a Torony tetejében?

Témanyitás  Setét Torony Szer. Jún. 01, 2011 6:26 pm

Én rettegtem, hogy King fogja ott várni pajzán mosollyal az arcán.. "Szia Roland, hát végre találkozunk. Soha nem hittem volna, hogy a könyved végére érek. Már teljesen elzsibbadt a kezem."
Ennél rosszabbat sem sem tudnék képzelni, ez sokáig kísértett.
Setét Torony
Setét Torony
Admin

Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.
Tartózkodási hely : Hungary

https://asetettorony.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mit hittél, mit fog Roland találni a Torony tetejében? Empty Re: Mit hittél, mit fog Roland találni a Torony tetejében?

Témanyitás  Susan Delgado Pént. Jún. 03, 2011 10:43 am

Setét Torony írta:Én rettegtem, hogy King fogja ott várni pajzán mosollyal az arcán.. "Szia Roland, hát végre találkozunk. Soha nem hittem volna, hogy a könyved végére érek. Már teljesen elzsibbadt a kezem."
Ennél rosszabbat sem sem tudnék képzelni, ez sokáig kísértett.

de a McDonaldsos megoldas se rossz akkor mar. oszinten elkepzelni sem tudtam hogy fogja megoldani. talan valami dramaibbat/bombasztikusabbat vartam de ez se volt rossz. a fenti megoldashoz sztem egyebkent eleg kozel jart amikor beleirta magat a 7esbe
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Mit hittél, mit fog Roland találni a Torony tetejében? Empty Re: Mit hittél, mit fog Roland találni a Torony tetejében?

Témanyitás  Csongi74 Szer. Szept. 21, 2011 10:20 pm

Szerintem ez volt a tökéletes befejezés! Már maga a mű annyira grandiózus, annyira mindent átölelő, mindenen átívelő, hogy egyszerűen nem tudok elképzelni ennél jobbat. Most tényleg, miként lehetett volna másképp? Hogy talál egy öreg jedit, aki azt mondja, hogy örülj, hogy öregapádnak szólítottál, sikerrel jártál, megmentetted a világokat! Szerintem ezt a regényt nem lehet egy tollvonással befejezni "boldogan éltek míg meg nem haltak" stílusban! Ez így jó ahogy lett! Smile

Csongi74

Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 21.

Vissza az elejére Go down

Mit hittél, mit fog Roland találni a Torony tetejében? Empty Re: Mit hittél, mit fog Roland találni a Torony tetejében?

Témanyitás  Susan Delgado Kedd Szept. 27, 2011 2:07 am

Csongi74 írta:Most tényleg, miként lehetett volna másképp? Hogy talál egy öreg jedit, aki azt mondja, hogy örülj, hogy öregapádnak szólítottál, sikerrel jártál, megmentetted a világokat!

na az se rossz. öszintén szolva én se tudom hogy lehetett volna másképp befejezni hogy ne veszitsen a történet drámaiságából
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Mit hittél, mit fog Roland találni a Torony tetejében? Empty Re: Mit hittél, mit fog Roland találni a Torony tetejében?

Témanyitás  Gondwana Csüt. Okt. 06, 2011 9:38 am

Csongi74 írta:Most tényleg, miként lehetett volna másképp? Hogy talál egy öreg jedit, aki azt mondja, hogy örülj, hogy öregapádnak szólítottál, sikerrel jártál, megmentetted a világokat! Szerintem ezt a regényt nem lehet egy tollvonással befejezni "boldogan éltek míg meg nem haltak" stílusban! Ez így jó ahogy lett! Smile

Tényleg nincs más befejezés. Konkrétan nem is értem azokat, akik szerint a vége megöli az egészet.
Üdv a fórumon Csongi. : )
Gondwana
Gondwana

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Mit hittél, mit fog Roland találni a Torony tetejében? Empty Re: Mit hittél, mit fog Roland találni a Torony tetejében?

Témanyitás  Gothic Lady Vas. Aug. 25, 2013 7:09 am

Nekem nem volt tippem és nem is akartam agyalni rajta, hagytam magam meglepni Smile
Gothic Lady
Gothic Lady

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Can'-Ka No Rey

Vissza az elejére Go down

Mit hittél, mit fog Roland találni a Torony tetejében? Empty Re: Mit hittél, mit fog Roland találni a Torony tetejében?

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.