A Setét Torony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Óhaj-sóhaj

4 posters

Go down

Óhaj-sóhaj Empty Óhaj-sóhaj

Témanyitás  Setét Torony Kedd Május 31, 2011 10:59 pm

Sajnos nem sok szabadidővel rendelkezem, szóval előre is elnézést kérek, ha esetleg lassan reagálok a javaslatokra, kérdésekre.

Ebben a topicban várom az észrevételeiteket, esetleges problémáitokat, kérdéseiteket a fórummal kapcsolatban.
Setét Torony
Setét Torony
Admin

Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.
Tartózkodási hely : Hungary

https://asetettorony.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Óhaj-sóhaj Empty Re: Óhaj-sóhaj

Témanyitás  Susan Delgado Pént. Jún. 03, 2011 3:16 am

olyat nem lehet csinalni mint a dt.neten volt hogy volt egy kereso es barmelyik reszbol barmilyen szovegreszre ra lehetett keresni. nemtom hogy csinaltak, vmi biztos volt a szerverrel nem akarok baromsagot mondani de emlekszel ra?
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Óhaj-sóhaj Empty Re: Óhaj-sóhaj

Témanyitás  Setét Torony Pént. Jún. 03, 2011 4:01 am

Susan Delgado írta:olyat nem lehet csinalni mint a dt.neten volt hogy volt egy kereso es barmelyik reszbol barmilyen szovegreszre ra lehetett keresni. nemtom hogy csinaltak, vmi biztos volt a szerverrel nem akarok baromsagot mondani de emlekszel ra?

Hogyne emlékeznék! Az valami hatalmas volt. De ahhoz, hogy egyáltalán eljátszhassunk a gondolattal, meg kellene lennie mind a hét résznek digitális formátumban. Az az alap. Utána már "csak" egy programot kell írni hozzá. Szóval a digitális formátumnál elakad a dolog.
Ha csak neki nem álluk begépelni a 7 kötetet. : )
Setét Torony
Setét Torony
Admin

Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.
Tartózkodási hely : Hungary

https://asetettorony.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Óhaj-sóhaj Empty Re: Óhaj-sóhaj

Témanyitás  Susan Delgado Pént. Jún. 03, 2011 4:50 am

Setét Torony írta:
Susan Delgado írta:olyat nem lehet csinalni mint a dt.neten volt hogy volt egy kereso es barmelyik reszbol barmilyen szovegreszre ra lehetett keresni. nemtom hogy csinaltak, vmi biztos volt a szerverrel nem akarok baromsagot mondani de emlekszel ra?

Hogyne emlékeznék! Az valami hatalmas volt. De ahhoz, hogy egyáltalán eljátszhassunk a gondolattal, meg kellene lennie mind a hét résznek digitális formátumban. Az az alap. Utána már "csak" egy programot kell írni hozzá. Szóval a digitális formátumnál elakad a dolog.
Ha csak neki nem álluk begépelni a 7 kötetet. : )

nemtom h ok hogy csinaltak nemtom hogy a magyar szoveg egyaltalan fonn van e (de erosen ketlem) az angolra meg csak korlatozottan lehet rakeresni google konyvkeresoben, szal az nekik valami helyi sajatossag volt. na mindegy, gondoltam jo lett volna :sohaj:
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Óhaj-sóhaj Empty Re: Óhaj-sóhaj

Témanyitás  Ame Deron Pént. Jún. 03, 2011 7:48 am

Nekem az az eszrevetelem, hogy eleg sok az elgepelt cim ("hosszo napokat" "paros labban"), ezeket en magam is szivesen kijavitanam, nem akarok rosszarcoskodni, csak gondoltam szolok.
Ame Deron
Ame Deron

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Ireland

http://fiannafail0.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Óhaj-sóhaj Empty Re: Óhaj-sóhaj

Témanyitás  Susan Delgado Pént. Jún. 03, 2011 8:26 am

lehet hogy en vagyok a hulye de nincs olyan gomb hogy uj hozzaszolasok? vagy csak en nem talalom?csak azer kerdem mert egyszerubb lenne mint temakoronkent vegigmenni hogy hol van uj hozzaszolas.
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Óhaj-sóhaj Empty Re: Óhaj-sóhaj

Témanyitás  Setét Torony Pént. Jún. 03, 2011 8:43 am

Ame: Nyugodtan szólj, bármilyen félregépelést / helyesírási hibát látsz. Nagyon megköszönöm, komolyan. Sajnos ezek gyengéim, de szeretem, ha nincsenek ilyen csúfító elemek egy szövegben.
Ahogy kitanulom itt a dolgokat, meg is foglak titeket mod-nak tenni. Úgy jobb lesz a színvonal.

Su: Én olyan gombot még nem láttam. Egyébként a színes rózsa jelöli, ha egy szekcióban új hozzászólás van.
Setét Torony
Setét Torony
Admin

Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.
Tartózkodási hely : Hungary

https://asetettorony.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Óhaj-sóhaj Empty Re: Óhaj-sóhaj

Témanyitás  Susan Delgado Pént. Jún. 03, 2011 8:45 am

Setét Torony írta:Ame: Nyugodtan szólj, bármilyen félregépelést / helyesírási hibát látsz. Nagyon megköszönöm, komolyan. Sajnos ezek gyengéim, de szeretem, ha nincsenek ilyen csúfító elemek egy szövegben.
Ahogy kitanulom itt a dolgokat, meg is foglak titeket mod-nak tenni. Úgy jobb lesz a színvonal.

Su: Én olyan gombot még nem láttam. Egyébként a színes rózsa jelöli, ha egy szekcióban új hozzászólás van.

ha te se latod akkor nyilvan nincs. na mindegy akkor klikkelgetek...
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Óhaj-sóhaj Empty Re: Óhaj-sóhaj

Témanyitás  Setét Torony Pént. Jún. 03, 2011 9:01 am

Ame, Su - elvileg modok vagytok. Látjátok a változást? : )
Setét Torony
Setét Torony
Admin

Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.
Tartózkodási hely : Hungary

https://asetettorony.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Óhaj-sóhaj Empty Re: Óhaj-sóhaj

Témanyitás  Susan Delgado Pént. Jún. 03, 2011 9:04 am

Setét Torony írta:Ame, Su - elvileg modok vagytok. Látjátok a változást? : )

lattam koszi kuldtem pm-et
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Óhaj-sóhaj Empty Re: Óhaj-sóhaj

Témanyitás  MCLetEmSee Pént. Jún. 10, 2011 11:11 am

Susan Delgado írta:
Setét Torony írta:
Susan Delgado írta:olyat nem lehet csinalni mint a dt.neten volt hogy volt egy kereso es barmelyik reszbol barmilyen szovegreszre ra lehetett keresni. nemtom hogy csinaltak, vmi biztos volt a szerverrel nem akarok baromsagot mondani de emlekszel ra?

Hogyne emlékeznék! Az valami hatalmas volt. De ahhoz, hogy egyáltalán eljátszhassunk a gondolattal, meg kellene lennie mind a hét résznek digitális formátumban. Az az alap. Utána már "csak" egy programot kell írni hozzá. Szóval a digitális formátumnál elakad a dolog.
Ha csak neki nem álluk begépelni a 7 kötetet. : )

nemtom h ok hogy csinaltak nemtom hogy a magyar szoveg egyaltalan fonn van e (de erosen ketlem) az angolra meg csak korlatozottan lehet rakeresni google konyvkeresoben, szal az nekik valami helyi sajatossag volt. na mindegy, gondoltam jo lett volna :sohaj:

Nekem megvan mind a 7 kötet Word-ben, ha gondoljátok PM-ben elküldhetem nektek Smile Bár gondolom utána a programot megírni nem egyszerű :S
MCLetEmSee
MCLetEmSee

Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 10.
Age : 34
Tartózkodási hely : Dombóvár

http://mcletemsee.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Óhaj-sóhaj Empty Re: Óhaj-sóhaj

Témanyitás  Ame Deron Pént. Jún. 10, 2011 6:11 pm

Huuu, en nagyon szivesen vennem, ha atkuldened nekem, nem azert, mert konyitok valamit a programirashoz, hanem mert onzo szemelyes okok vezerelnek: olyan szivesen elolvasnam megint, de itt nem ferek hozza!
Szoval, ha nem tul nagy gyalazat, kerlek, ne kimelj, es oszd meg velem a Tudast! Smile)
Ja, es nem utolso sorban: udv a csapatban! Azt nem is irtad, a "kulfoldon belul" hol dolgozol, hatha szomszedok vagyunk... Smile
Ame Deron
Ame Deron

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Ireland

http://fiannafail0.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Óhaj-sóhaj Empty Re: Óhaj-sóhaj

Témanyitás  MCLetEmSee Szomb. Jún. 11, 2011 9:55 am

Persze, szívesen átküldöm! Very Happy Mindjárt megy a PM! Smile Igen, elfelejtettem megírni hogy hol is vagyok külföldön. Münchenben lakom, csak most a nyárra hazajöttem jogsi végett.
MCLetEmSee
MCLetEmSee

Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 10.
Age : 34
Tartózkodási hely : Dombóvár

http://mcletemsee.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Óhaj-sóhaj Empty Re: Óhaj-sóhaj

Témanyitás  Ame Deron Szomb. Jún. 11, 2011 11:05 am

MCLetEmSee írta:Persze, szívesen átküldöm! Very Happy Mindjárt megy a PM! Smile Igen, elfelejtettem megírni hogy hol is vagyok külföldön. Münchenben lakom, csak most a nyárra hazajöttem jogsi végett.

Megkaptam, es itt, nyilvanosan is nagyon koszi!

Ha Munchen, akkor nem eppen a szomszed, de ha veletlenul Dublinban jarsz, meghivlak egy Guinnessre. Smile
Ame Deron
Ame Deron

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Ireland

http://fiannafail0.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Óhaj-sóhaj Empty Re: Óhaj-sóhaj

Témanyitás  Susan Delgado Szomb. Jún. 11, 2011 11:56 am

Ame Deron írta:
MCLetEmSee írta:Persze, szívesen átküldöm! Very Happy Mindjárt megy a PM! Smile Igen, elfelejtettem megírni hogy hol is vagyok külföldön. Münchenben lakom, csak most a nyárra hazajöttem jogsi végett.

Megkaptam, es itt, nyilvanosan is nagyon koszi!

Ha Munchen, akkor nem eppen a szomszed, de ha veletlenul Dublinban jarsz, meghivlak egy Guinnessre. Smile

ti ott Europa sziveben konnyen dumaltok :S
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Óhaj-sóhaj Empty Re: Óhaj-sóhaj

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.