A Setét Torony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

+5
Blaine
Gondwana
Ame Deron
Susan Delgado
Setét Torony
9 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Setét Torony Kedd Május 31, 2011 8:54 pm

Szia! Hát ez amolyan bemutatkozó topic lenne, ahol magatokról tudtok írni, már ha van rá hajlandóságotok. : )


A hozzászólást Setét Torony összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 03, 2011 9:04 am-kor.
Setét Torony
Setét Torony
Admin

Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.
Tartózkodási hely : Hungary

https://asetettorony.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Susan Delgado Csüt. Jún. 02, 2011 2:05 am

Csak nagyon gyorsan: elvileg angoltanar vagyok, gyakorlatilag az elso konyvemen dolgozom es hosszu tavon szeretnek mint iro megelni. most eppen Izlandon vagyok, (ezert nincsenek ekezeteim) itt dolgozom egy birkafarmon, a neten ezen a neven talalkozhatsz velem fbookon, lj-n, deviantarton.
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Ame Deron Csüt. Jún. 02, 2011 4:47 am

Na, nagyon jo, valaki mar megtorte a jeget, igy en is irok magamrol par sort.
Szinten iroi ambiciokkal rendelkezo szabaduszo bolcsesz/kalandorno vagyok, jelenleg Irorszagban tartozkodom (ekezethiany miatt elnezest itt is). Susan amugy nagyon kedves baratnom, a jovoben remelhetoleg osszefutnak utjaink.
Szabadidomben irogatok, rajzolok, buveszkedem a digitalis festoprogramokkal, filmeket nezek es elemzek... No meg siratom Kavicsot, a kutyamat, akit otthon kellett hagynom, es aki olyan nekem, mint Jake-nek Csi. Smile
A Setet torony-sorozat jelentos resze az eletemnek, szinte kimerithetetlen ihletforras.
Szivesen latok mindenkit a DeviantArt-os oldalamon: http://fiannafail0.deviantart.com/
Ame Deron
Ame Deron

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Ireland

http://fiannafail0.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Susan Delgado Pént. Jún. 03, 2011 2:47 am

Ame Deron írta:Na, nagyon jo, valaki mar megtorte a jeget, igy en is irok magamrol par sort.
Szinten iroi ambiciokkal rendelkezo szabaduszo bolcsesz/kalandorno vagyok, jelenleg Irorszagban tartozkodom (ekezethiany miatt elnezest itt is). Susan amugy nagyon kedves baratnom, a jovoben remelhetoleg osszefutnak utjaink.

jaja, nyaron/osszel jovok bebi
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Setét Torony Pént. Jún. 03, 2011 4:07 am

Ez a topic akkor lesz majd igazán érdekes (nem tagadom, már most is az), ha megérjük, hogy olyan emberek is csatlakozzanak, akik egyébként nem ismerik egymást ezer éve egyébként is. : )

Rólam dióhéjban: Egy átlagos emberke vagyok, aki sokkal többet álmodozik annál, mint amennyit megengedhetne magának. Leszokó félben vagyok, aminek hatására folyamatosan rosszabbodik a helyzet.
Nagy szerelmeim közé tartozik a tanítás, az angol nyelv és persze a Setét Torony. A listát még hosszan tudnám sorolni. És akinek a szívének ilyen sok dolog kedves, az már boldogtalan ember nem lehet. : )

Egyébként ezt a nick-et csak admin feladatokra fogom használni hamarosan, és a fórumozást Gondwana néven fogom folytatni hosszú távon.
Setét Torony
Setét Torony
Admin

Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.
Tartózkodási hely : Hungary

https://asetettorony.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Susan Delgado Pént. Jún. 03, 2011 4:48 am

Setét Torony írta:Ez a topic akkor lesz majd igazán érdekes (nem tagadom, már most is az), ha megérjük, hogy olyan emberek is csatlakozzanak, akik egyébként nem ismerik egymást ezer éve egyébként is. : )

lehet hogy reklamozni kene egy kicsit a forumot, indexen, itt ott amott
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Gondwana Szomb. Jún. 04, 2011 6:13 pm

Susan Delgado írta:
Setét Torony írta:Ez a topic akkor lesz majd igazán érdekes (nem tagadom, már most is az), ha megérjük, hogy olyan emberek is csatlakozzanak, akik egyébként nem ismerik egymást ezer éve egyébként is. : )

lehet hogy reklamozni kene egy kicsit a forumot, indexen, itt ott amott

Ráálltam a dologra, feldobtam 1-2 helyre. Meglátjuk. : )
Gondwana
Gondwana

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Ame Deron Szomb. Jún. 04, 2011 6:16 pm

En is elszantam magam, ha lesz idom, szamithattok ram.
Ame Deron
Ame Deron

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Ireland

http://fiannafail0.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Susan Delgado Vas. Jún. 05, 2011 2:01 am

helyes helyes
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Blaine Vas. Jún. 05, 2011 8:53 am

Hello!

Magamról?
Hol is kezdjem...
Elsősorban zenésznek tartom magam. Másodsorban pocsék és lusta írónak. Brilliáns , de mellőzött költőnek. Kallódó embernek.
Jelenleg Egerben dolgozom egy borászatban, tanulmányaimat is e területen folytatom.
Egy évet töltöttem a Belső Világban. És most ott tartok hogy nem tudok semmit sem olvasni, mert ...mert nem:) Egyszerűen a részem lett a Setét torony. Merthogy mindenkinek van egy, ami felé halad.

Blaine
Blaine

Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Eger

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Ame Deron Vas. Jún. 05, 2011 9:12 am

Hoztam egy embert nekunk. Smile)
Ame Deron
Ame Deron

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Ireland

http://fiannafail0.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Gondwana Kedd Jún. 07, 2011 7:18 pm

Blaine írta:Hello!

Magamról?
Hol is kezdjem...
Elsősorban zenésznek tartom magam. Másodsorban pocsék és lusta írónak. Brilliáns , de mellőzött költőnek. Kallódó embernek.
Jelenleg Egerben dolgozom egy borászatban, tanulmányaimat is e területen folytatom.
Egy évet töltöttem a Belső Világban. És most ott tartok hogy nem tudok semmit sem olvasni, mert ...mert nem:) Egyszerűen a részem lett a Setét torony. Merthogy mindenkinek van egy, ami felé halad.


Nagyon örülök, hogy csatlakoztál! cheers
Mikor befejeztem a Setét Tornyot, nekem is idő kellett, mire újra képes voltam valami másba beleélni magam. : )
Gondwana
Gondwana

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Blaine Szer. Jún. 08, 2011 8:21 am

De tényleg nem tudok. Próbáltam mindent, de semmi nem foglal le most:)
Blaine
Blaine

Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Eger

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  MCLetEmSee Pént. Jún. 10, 2011 10:03 am

Üdv mindenkinek! Én is csatlakozom, nagyon örülök hogy végre van egy magyar Setét Torony fórum ahol mindenkinek a tapasztalatát megismerhetem! Very Happy Őszintén mondom, már vártam hogy alakuljon egy ilyen oldal! Smile
Rólam annyit hogy én is külföldön vagyok javarészt, most a nyárra hazajöttem lerakni a jogsit. Mivel nemrég fejeztem be a Setét Torony utolsó kötetét, én is kissé... hát... hiányolom a történetet. Most a Napnyugta után-t olvasom, bevallom nem gyakran...
Régebben foglalkoztam zene "mixeléssel", de csak hobbi szinten (a nick-em is onnan ered ).
A Torony elérésének története bennem is nyomokat hagyott Very Happy
MCLetEmSee
MCLetEmSee

Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Dombóvár

http://mcletemsee.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Gondwana Pént. Jún. 10, 2011 10:07 am

MCLetEmSee! Ka hozott. : ) Minden új tagnak és kommentnek nagyon örülünk.
Hogy találtál rá erre a csodás könyvre?
Gondwana
Gondwana

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  MCLetEmSee Pént. Jún. 10, 2011 10:31 am

Bevallom, rég történt. Smile Pont akkoriban kezdtem érdeklődni a King könyvek iránt, akkor végeztem A menekülő emberrel. Nagyon tetszett a King-féle stílus, úgyhogy kutattam a könyvesboltban SK könyvek után. Aztán ráleltem A harcosra. Nem tudtam mit várhatok tőle, így kíváncsiságból megvettem... majd a következőt... és így tovább Very Happy
Még valami érdekesség: volt egy időszak, a 4. kötetnél, amikor valamiért abbahagytam a könyv olvasását. Kb. 3 év telt el amikor újra a kezembe vettem és folytattam. A végén olvastam hogy King majdnem 30 év után folytatta a történetet. Shocked Furcsa élmény volt számomra Laughing
MCLetEmSee
MCLetEmSee

Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Dombóvár

http://mcletemsee.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Susan Delgado Szomb. Jún. 11, 2011 11:41 am

Blaine, MCLetEmSee, orulok hogy idetalaltatok. Ame, helyes helyes csak szorgalmasan
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Bruzsy Csüt. Okt. 27, 2011 4:20 am

Sziasztok!

Igazából már nagyon régen akarok a fórumra írni, kábé az indulása óta (vagy amikor először belinkeltétek a blogra), de csak most tudtam annyira összekapni magam, hogy rászánjam az időt.

Tehát üdv még egyszer mindenkinek, Bruzsy vagyok, én viszem Magyarország egyedüli Setét Toronnyal foglalkozó blogját, immár 2,5 éve. A frissítés egy kicsit hektikus, hiszen nyilván akkorra tartalékolom az erőmet, amikor már lesz is miről írni - nem titok, hogy én már a filmekre várok.

A linket most nem tudom betenni, mert új tagoknak még nem lehet, de guglizzatok rá, megtaláltok az első helyen. Sokatok amúgy szerintem már ismeri, legalábbis láttam pár ismerős nicket itt a fórumon. Smile

A lényeg az, hogy szívesen együttműködök veletek, sőt, ki is tettem a Fórum linkjét a blog fejlécébe. Az a célom, hogy egy gyakran frissülő, pontos híroldal jöjjön létre egy olyan közösségnek, akik itt, a fórumon is ki tudják beszélni az információkat. Szívesen veszek minden segítséget, amennyiben valakinek írni támad kedve (akár rendszeresen is), keressen meg nyugodtan, általában fél éven belül válaszolok. Wink

Igazából hamarosan akarok egy nagyobb ráncfelvarrást csinálni a blogon, új infókat kitenni, foglalkozni más, filmen kívüli témákkal, meg persze nyakunkon a TWTTK megjelenés is, szóval örülnék minden segítségnek.

Akinek bármi ötlete van, szívesen veszem, ha megvalósítható és jó ötlet, el lehet gondolkodni rajta. Smile

Bruzsy

Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2011. Oct. 27.

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Susan Delgado Csüt. Okt. 27, 2011 8:10 am

Bruzsy írta:Sziasztok!

Igazából már nagyon régen akarok a fórumra írni, kábé az indulása óta (vagy amikor először belinkeltétek a blogra), de csak most tudtam annyira összekapni magam, hogy rászánjam az időt.

Tehát üdv még egyszer mindenkinek, Bruzsy vagyok, én viszem Magyarország egyedüli Setét Toronnyal foglalkozó blogját, immár 2,5 éve. A frissítés egy kicsit hektikus, hiszen nyilván akkorra tartalékolom az erőmet, amikor már lesz is miről írni - nem titok, hogy én már a filmekre várok.

A linket most nem tudom betenni, mert új tagoknak még nem lehet, de guglizzatok rá, megtaláltok az első helyen. Sokatok amúgy szerintem már ismeri, legalábbis láttam pár ismerős nicket itt a fórumon. Smile

A lényeg az, hogy szívesen együttműködök veletek, sőt, ki is tettem a Fórum linkjét a blog fejlécébe. Az a célom, hogy egy gyakran frissülő, pontos híroldal jöjjön létre egy olyan közösségnek, akik itt, a fórumon is ki tudják beszélni az információkat. Szívesen veszek minden segítséget, amennyiben valakinek írni támad kedve (akár rendszeresen is), keressen meg nyugodtan, általában fél éven belül válaszolok. Wink

Igazából hamarosan akarok egy nagyobb ráncfelvarrást csinálni a blogon, új infókat kitenni, foglalkozni más, filmen kívüli témákkal, meg persze nyakunkon a TWTTK megjelenés is, szóval örülnék minden segítségnek.

Akinek bármi ötlete van, szívesen veszem, ha megvalósítható és jó ötlet, el lehet gondolkodni rajta. Smile

szia Bruzsy, na nagyon örülök hogy idetaláltál illetve hogy rászántad magad hogy írj.
ezek szerint te nagy reményekkel tekintesz a filmek elébe. nem félsz hogy eltolják?
pontosan milyen segitségre gondoltál a bloggal kapcsolatban?
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  haywire Szomb. Jan. 19, 2013 12:03 am

Sziasztok!
Röviden magamról...
...21 éves főiskolás vagyok, idegenforgalmat tanulok. Nyíregyházán élek. Szabadidőmben tájfutok, filmezek, sorozatozok és olvasok.
A Setét torony kötetekkel ősszel végeztem, most jutottal el oda, hogy sorba beszerezzem King többi könyvét.
A ST saga fontos szerepet játszik az életemben, sokat elmélkedek rajta.
Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, amíg nem fejeztem be a köteteket nem is kerestem. És örülök a facebook-os csoportnak is, azt hiszem ott gyakoribb lesz a beszélgetés Smile

Köszönöm, hogy befogadtatok. Smile

haywire

Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Setét Torony Szomb. Jan. 19, 2013 12:20 am

Szia! Mi köszönjük, hogy csatlakoztál.
Igen, a FB-on nagyobb az élet, viszont itt témákra, könyvekre lebontva van sok érdekes téma, szóval itt lehet csak igazán alaposan boncolgatni a dolgokat. Smile
Remélem, sok posztot látunk majd Tőled.

haywire írta:Sziasztok!
Röviden magamról...
...21 éves főiskolás vagyok, idegenforgalmat tanulok. Nyíregyházán élek. Szabadidőmben tájfutok, filmezek, sorozatozok és olvasok.
A Setét torony kötetekkel ősszel végeztem, most jutottal el oda, hogy sorba beszerezzem King többi könyvét.
A ST saga fontos szerepet játszik az életemben, sokat elmélkedek rajta.
Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, amíg nem fejeztem be a köteteket nem is kerestem. És örülök a facebook-os csoportnak is, azt hiszem ott gyakoribb lesz a beszélgetés Smile

Köszönöm, hogy befogadtatok. Smile
Setét Torony
Setét Torony
Admin

Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.
Tartózkodási hely : Hungary

https://asetettorony.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  haywire Szomb. Jan. 19, 2013 12:29 am

Setét Torony írta:Szia! Mi köszönjük, hogy csatlakoztál.
Igen, a FB-on nagyobb az élet, viszont itt témákra, könyvekre lebontva van sok érdekes téma, szóval itt lehet csak igazán alaposan boncolgatni a dolgokat. Smile
Remélem, sok posztot látunk majd Tőled.
[/quote]

Felvetődő gyors kérdéseimet valószínüleg FB-n fogom feltenni, látva, hogy azt többen nézik. De ezzel egyidejűleg a fórumba is fogok majd postolni. Szívesen beszélgetek bármilyen témáról ha látom van kivel. Smile
Jelenleg februárig nem nagyon leszek aktív egyéb elfoglaltságok miatt, de utána szívesen beszélgetek, ismerkedek King rajongókkal.

haywire

Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Gothic Lady Pént. Feb. 01, 2013 2:20 am

Üdv nektek!Smile
Én nem vagyok író,sem bölcselkedő(remélem azért nem fogok annyira kilógni a sorból:D),bár szeretek néha irogatni,csak nekem ez nincs a vénámba,hogy úgy jönne. Örök álmodozó,hogy Poe szavaival éljek:
"Az álmok tájain - otthonomat
Messze-hagyva - oly lényekkel, kiket
Énlelkem szült, s ennél mi volna szebb?!"

Túl sokat agyalok,a Tornyon és egyéb képzeletbeli világon,amint olvasom a topicot,nem vagyok ezzel egyedül:) Én már beletörődtem,így legalább színesebb az élet;) Ha írogatás inkább fórumos szerepjáték,teljesen egyedi történetet nehezen találnék ki,az agyamat nagyon befertőzte a Torony;)
Biológusnak tanulok,néha hiányzotnak is a műveltető tárgyak,irodalom és hasonlók,de túlélem. A tudomány és a fantázia elég jól megfér egymás mellett,én sem hittem volna,hogy ennyire. A kreativitás pedig csak segítséget nyújt majd a szakmában:) Rajzolgatni szeretek,filmezni,olvasgatni. Az egyik macskám,Csipesz egészen Csi-re kezd emlékeztetni az utóbbi idejében,a viselkedése,ahogy odajön az emberhez és "magyaráz" neki a saját nyelvén:)
Stephen Kinget először tíz éves koromban olvastam,azóta vagyok függő,talán ezért is ilyen,sőt,biztosan,ezen nőttem fel és ezzel is fogok meghalni.
A neten legtöbbször ezen a néven találtok meg,mint Gothic Lady,régebbi nick mint KagoSama,deviantarton: kagosama.deviantart.com
Gothic Lady
Gothic Lady

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Can'-Ka No Rey

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Gondwana Pént. Feb. 01, 2013 10:22 pm

Szia! Üdv köreikben. Smile
Abszolút nem fogsz kilógni, sőt. Sokkal gazdagabb lesz veled a fórum és az életünk.
Egyébként a tudomány és a fantázia tényleg kéz a kézben járnak, erősítik és kiegészítik egymást. A fantázia csak vastag köd, ha nem szövi át és nem ad neki gerincet a tudomány, a tudomány pedig kerék nélküli vonat, halott vastömeg fantázia nélkül.
Gondwana
Gondwana

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  haywire Szomb. Feb. 02, 2013 12:14 am

igen-igen. sokszor fordult már elő, hogy a fantáziából tudomány lett Smile

haywire

Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Hosszú napokat és kellemes éjszakákat! Empty Re: Hosszú napokat és kellemes éjszakákat!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.