A Setét Torony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cuthbert es Susan

3 posters

Go down

Cuthbert es Susan Empty Cuthbert es Susan

Témanyitás  Susan Delgado Szer. Jún. 15, 2011 6:25 am

Tenyleg osszejohettek volna ha vele talalkozik eloszor? Es mi van ha eloszor Berttel talalkozik es utana a balon Rolanddal? Mennyire volt kijelolve a ka-ja?
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Cuthbert es Susan Empty Re: Cuthbert es Susan

Témanyitás  Ame Deron Csüt. Jún. 16, 2011 2:34 am

Csak neztem erre a temafelvetesre. Nekem meg se fordult a fejemben ez a kombo, se az, hogy osszejohetnek-e, se ennek a fontossaga... Ezt ne vedd kritikanak, csak meg vagyok lepve. Ez a pletyi-rovat? Very Happy Lehet, hogy csak engem nem izgat ennyire Susan szerelmi elete?
Ame Deron
Ame Deron

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Ireland

http://fiannafail0.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Cuthbert es Susan Empty Re: Cuthbert es Susan

Témanyitás  Susan Delgado Csüt. Jún. 16, 2011 6:20 am

Ame Deron írta:Csak neztem erre a temafelvetesre. Nekem meg se fordult a fejemben ez a kombo, se az, hogy osszejohetnek-e, se ennek a fontossaga... Ezt ne vedd kritikanak, csak meg vagyok lepve. Ez a pletyi-rovat? Very Happy Lehet, hogy csak engem nem izgat ennyire Susan szerelmi elete?

abbion lehet, ne felejtsd el hogy en szo szerint megszallottja voltam a WaG-nak evekig (eleg rossz volt) szal minden vetuletet koruljartam/jarom
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Cuthbert es Susan Empty Re: Cuthbert es Susan

Témanyitás  Gondwana Csüt. Jún. 16, 2011 8:35 am

Ez a kérdés nekem is sokszor megfordult már a fejemben. Annyira szeretném azt mondani, úgy igazán tiszta szívből, hogy NEM, ha Cuthbert-tel találkozott volna, akkor nem lobbant volna lángra a szerelem... de egyszerűen nem tudom ezt őszintén állítani.

Nem, nem azért mert Susan bárkibe bele tudott volna szeretni, mert úgymond abban a korban volt. (Ettől a véleménytől a szőr is feláll a hátamon.)
Cuthbert is egy nagyon letisztult (igazából letisztultabb mint Roland), férfias karakter. Ezért nehéz nekem erre a kérdésre választ adnom.
Gondwana
Gondwana

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Cuthbert es Susan Empty Re: Cuthbert es Susan

Témanyitás  Ame Deron Csüt. Jún. 16, 2011 11:23 am

Nem ez a kemia esete, amit neha szokas vegzetnek is nevezni? Nem feltetlenul a jobb, okosabb, mitomenmilyenebb himegyed a nyero, hanem az, akivel mukodik ez a megfoghatatlan vonzodas. Rolanddal mukodott, s bar Susan talalkozott Cuthberttel is, nem mutattak vonzodasra hajlamossagot, marpedig ha o Susan esete, akkor ohatatlan lett volna valami jel...
Ame Deron
Ame Deron

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Ireland

http://fiannafail0.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Cuthbert es Susan Empty Re: Cuthbert es Susan

Témanyitás  Gondwana Csüt. Jún. 16, 2011 7:03 pm

Ame Deron írta:Nem ez a kemia esete, amit neha szokas vegzetnek is nevezni? Nem feltetlenul a jobb, okosabb, mitomenmilyenebb himegyed a nyero, hanem az, akivel mukodik ez a megfoghatatlan vonzodas. Rolanddal mukodott, s bar Susan talalkozott Cuthberttel is, nem mutattak vonzodasra hajlamossagot, marpedig ha o Susan esete, akkor ohatatlan lett volna valami jel...

Egyszer maga Susan kezd el azon gondolkozni, hogy vajon mi lett volna, ha akkor este vele találkozik.
Gondwana
Gondwana

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Cuthbert es Susan Empty Re: Cuthbert es Susan

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.