A Setét Torony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Setét Torony a filmvásznon?

5 posters

Go down

Setét Torony a filmvásznon? Empty Setét Torony a filmvásznon?

Témanyitás  Gondwana Szomb. Jún. 11, 2011 7:54 pm

Engem a gondolattól is kiráz a hideg. De úgy látom, a legtöbben nagyon örülnek, bááár nem túl optimisták.
Te hogy vagy vele? Hány százalék esélyt adsz annak, hogy jó lesz? Mindenképp megnézed majd? Egyáltalán el fog készülni valaha?
Ki lenne számodra a tökéletes Roland?
Gondwana
Gondwana

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Setét Torony a filmvásznon? Empty Re: Setét Torony a filmvásznon?

Témanyitás  Ame Deron Vas. Jún. 12, 2011 4:11 am

En, mint filmmanias-filmszakos nagyon orulok neki, de persze tartok is tole. Valoszinuleg sok minden nem fog tetszeni, sok minden fog hianyozni, de vegre lesz valami, amin megint el lehet indulni, es amirol megint ujabb es ujabb otlet jut az ember eszebe, mert az biztos, hogy pozitiv vagy negativ iranyban inspiralo lesz.
Nem tudom, most eppen ki a jovendobeli rendezo, de valaki olyat tudnek elkepzelni, aki hangulatilag/kepvilagban nagyon eros, esetleg kliprendezoi multtal is rendelkezik, es bizony lesz mersze a filmes eszkozokkel elni, hogy helyettesitse az irodalmiakat: hosszu, alomszeru beallitasokat varok, ugyesen, masodpercere pontosan megvagott montazsokat nagyon jo zenei alafestessel, szineszi zsenialitast, es okos megoldasokat. Meg toronyorat lanccal. Mindenesetre a kivancsisagom elpusztithatatlan, es alig varom, hogy lathassam...
Ami a szereplogardat illeti, szivesen latnam Hugh Jackmant Roland szerepeben: jo szinesz es ahogy oregszik, az arca is karakteresedik. Azt hiszem egy facebookos rajongoi oldalon lattam meg Daniel Day-Lewist, akit szinten el tudok kepzelni a foszerepben.
Ame Deron
Ame Deron

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Ireland

http://fiannafail0.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Setét Torony a filmvásznon? Empty Re: Setét Torony a filmvásznon?

Témanyitás  Susan Delgado Csüt. Jún. 16, 2011 6:25 am

Ame Deron írta:En, mint filmmanias-filmszakos nagyon orulok neki, de persze tartok is tole. Valoszinuleg sok minden nem fog tetszeni, sok minden fog hianyozni, de vegre lesz valami, amin megint el lehet indulni, es amirol megint ujabb es ujabb otlet jut az ember eszebe, mert az biztos, hogy pozitiv vagy negativ iranyban inspiralo lesz.
Nem tudom, most eppen ki a jovendobeli rendezo, de valaki olyat tudnek elkepzelni, aki hangulatilag/kepvilagban nagyon eros, esetleg kliprendezoi multtal is rendelkezik, es bizony lesz mersze a filmes eszkozokkel elni, hogy helyettesitse az irodalmiakat: hosszu, alomszeru beallitasokat varok, ugyesen, masodpercere pontosan megvagott montazsokat nagyon jo zenei alafestessel, szineszi zsenialitast, es okos megoldasokat. Meg toronyorat lanccal. Mindenesetre a kivancsisagom elpusztithatatlan, es alig varom, hogy lathassam...
Ami a szereplogardat illeti, szivesen latnam Hugh Jackmant Roland szerepeben: jo szinesz es ahogy oregszik, az arca is karakteresedik. Azt hiszem egy facebookos rajongoi oldalon lattam meg Daniel Day-Lewist, akit szinten el tudok kepzelni a foszerepben.

a profeta szoljon beloled de nagyon felek hogy csalodni fogsz es fogunk mi mindannyian! Hugh Jackmant en is nagyon tamogatnam de sajnos ez a vonat asszem elment
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Setét Torony a filmvásznon? Empty Hivatalos hirek

Témanyitás  Ame Deron Csüt. Jún. 16, 2011 6:31 am

Ame Deron
Ame Deron

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Ireland

http://fiannafail0.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Setét Torony a filmvásznon? Empty Re: Setét Torony a filmvásznon?

Témanyitás  Susan Delgado Pént. Jún. 17, 2011 11:37 am


sztem Bardem egyebkent nem akkora gaz
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

Setét Torony a filmvásznon? Empty Re: Setét Torony a filmvásznon?

Témanyitás  haywire Szomb. Jan. 19, 2013 1:14 am

várom is meg nem is.
szerintem egy film nem tudja visszaadni azt amit az olvasó a fantáziájában lát.
és nem csak azzal van a gond, hogy a képi világát rombolja az embernek majd, de 1-1 részt eseményileg nem lehet szerintem kihozni egy 1,5-2órás filmben.
amit egyszer olvastam, hogy lesz film, utána egy évadnyi sorozat majd megint film és így váltakozva, na az már adna egy kerek történetet.
De félek, hogy rossz lesz és valamelyest elmennek az eredeti történettől. Ennek ellenére kíváncsian várom, aztán majd meglátjuk, hogy HOPP vagy KOPP.

haywire

Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Setét Torony a filmvásznon? Empty Re: Setét Torony a filmvásznon?

Témanyitás  Gothic Lady Pént. Feb. 01, 2013 12:55 am

Kíváncsian szoktam várni a filmadaptációkat,de ezek 99%-ban meg sem közelítik a könyvet. Főleg a Stephen King adaptációkkal vagyok így. Ennek ellenére kíváncsi vagyok. Nem csoda,hogy húzódik az ügy,nagyon nehéz fába vágjáka fejszéjüket a Toronnyal. Reménykedjünk. A sorozatot úgy tudom az HBO csinálná,ami elnézve a sikersorozatait nem hangzik rosszul.
Roland pedig...Russel Crowe nem lenne rossz,valójában nem igazán tudok kit tippelni.
Gothic Lady
Gothic Lady

Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Can'-Ka No Rey

Vissza az elejére Go down

Setét Torony a filmvásznon? Empty Re: Setét Torony a filmvásznon?

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.