A Setét Torony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved?

5 posters

Go down

A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved? Empty A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved?

Témanyitás  Setét Torony Szer. Jún. 01, 2011 6:23 pm

Igen-igen, tudom, hogy borzasztó nehéz választani. : )
Nekem az első helyért az utolsó és az első rész verseng. Amikor elkezdtem olvasni az utolsó részt, hát mindent gondoltam, csak azt nem, hogy majd a kedvencemmé válik. Kellemesen csalódtam.
Setét Torony
Setét Torony
Admin

Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.
Tartózkodási hely : Hungary

https://asetettorony.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved? Empty Re: A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved?

Témanyitás  Susan Delgado Csüt. Jún. 02, 2011 2:08 am

varazslo es az uveg mindig es mindorokke
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved? Empty Re: A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved?

Témanyitás  Setét Torony Pént. Jún. 03, 2011 4:09 am

Susan Delgado írta:varazslo es az uveg mindig es mindorokke

Azért kíváncsi leszek, hogy ugyan ezt mondod-e 20 év múlva is. Na persze csak egy nagy újraolvasás után lesz érvényes a vélemény. : )
Setét Torony
Setét Torony
Admin

Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.
Tartózkodási hely : Hungary

https://asetettorony.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved? Empty Re: A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved?

Témanyitás  Susan Delgado Pént. Jún. 03, 2011 4:47 am

Setét Torony írta:
Susan Delgado írta:varazslo es az uveg mindig es mindorokke

Azért kíváncsi leszek, hogy ugyan ezt mondod-e 20 év múlva is. Na persze csak egy nagy újraolvasás után lesz érvényes a vélemény. : )

arra en is. hat egy ujraolvasas jo lenne de annyi konyv van az olvasnivalo listamon h egyelore biztos nem fer bele
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved? Empty Re: A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved?

Témanyitás  Ame Deron Pént. Jún. 03, 2011 6:56 am

Susan Delgado írta:
Setét Torony írta:
Susan Delgado írta:varazslo es az uveg mindig es mindorokke

Azért kíváncsi leszek, hogy ugyan ezt mondod-e 20 év múlva is. Na persze csak egy nagy újraolvasás után lesz érvényes a vélemény. : )

arra en is. hat egy ujraolvasas jo lenne de annyi konyv van az olvasnivalo listamon h egyelore biztos nem fer bele

Meselj, miket olvasnal?
Ame Deron
Ame Deron

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Ireland

http://fiannafail0.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved? Empty Re: A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved?

Témanyitás  Susan Delgado Pént. Jún. 03, 2011 7:13 am

Ame Deron írta:
Susan Delgado írta:
Setét Torony írta:
Susan Delgado írta:varazslo es az uveg mindig es mindorokke

Azért kíváncsi leszek, hogy ugyan ezt mondod-e 20 év múlva is. Na persze csak egy nagy újraolvasás után lesz érvényes a vélemény. : )

arra en is. hat egy ujraolvasas jo lenne de annyi konyv van az olvasnivalo listamon h egyelore biztos nem fer bele

Meselj, miket olvasnal?

Tad williamstol a masvilagot az ucso elotti konyv majdnem vegenel hagytam ott, eleg bosszanto volt, mert ahhoz meg tul vastag hogy magammal hozzam az ucso 10 oldalert. aztan, fu nemtom, a kiraly beszel, nem emlekszem, halomban allnak otthon a kiolvasando konyvek. tenyleg te hogy oldod meg az ilyen jellegu szuksegleteid? meg mindig konyvtarazol?
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved? Empty Re: A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved?

Témanyitás  Ame Deron Pént. Jún. 03, 2011 7:41 am

Egyre off-topicabbak vagyunk, ezert elnezest.
Igen, bar eljarok a konyvvasarokba is, neha nem tudok ellenallni. De a konyvtarazas elvileg nagyon kifizetodo, mert a dublini kozkonyvtarba es osszes fiokjaba ingyenes a beirakozas es a kolcsonzes, nem ugy mint otthon. Gyakorlatilag altalaban nincs benn, amit mar nagyon szeretnek befejezni, es ez Robin Hobb Farseer-trilogiajanak utolso resze, amit nekem is a vege elott kellett otthagynom Tullamore-ban (orok hala az orult anyukanak). De nem adom fel.
Ame Deron
Ame Deron

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Ireland

http://fiannafail0.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved? Empty Re: A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved?

Témanyitás  Susan Delgado Pént. Jún. 03, 2011 8:22 am

Ame Deron írta:Egyre off-topicabbak vagyunk, ezert elnezest.
Igen, bar eljarok a konyvvasarokba is, neha nem tudok ellenallni. De a konyvtarazas elvileg nagyon kifizetodo, mert a dublini kozkonyvtarba es osszes fiokjaba ingyenes a beirakozas es a kolcsonzes, nem ugy mint otthon. Gyakorlatilag altalaban nincs benn, amit mar nagyon szeretnek befejezni, es ez Robin Hobb Farseer-trilogiajanak utolso resze, amit nekem is a vege elott kellett otthagynom Tullamore-ban (orok hala az orult anyukanak). De nem adom fel.

jaja offolas befejezve. ja jobb a konyvtarazas, en Jeruzsalembe vasaroltam a konyveket agyba fobe aztan meg kuldhettem oket haza es meg igy is volt 14 kilo tulsulyom a repteren. nincs ott vmi fokonyvtar ahol meg tudod nezni?
Susan Delgado
Susan Delgado

Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 01.
Age : 88
Tartózkodási hely : Iceland

Vissza az elejére Go down

A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved? Empty Re: A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved?

Témanyitás  haywire Szomb. Jan. 19, 2013 1:19 am

nekem a kedvencem a történet a történetben Smile amikor Roland elmeséli a múltját...tehát a Varázsló és üveg.
De mindegyik könyvbe van 1-1 olyan részlet amit ki tudnék emelni kedvencnek.

haywire

Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved? Empty Re: A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved?

Témanyitás  Gondwana Szomb. Jan. 19, 2013 5:48 am

És miért pont ez?
haywire írta:nekem a kedvencem a történet a történetben Smile amikor Roland elmeséli a múltját...tehát a Varázsló és üveg.
De mindegyik könyvbe van 1-1 olyan részlet amit ki tudnék emelni kedvencnek.
Gondwana
Gondwana

Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2011. May. 31.

Vissza az elejére Go down

A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved? Empty Re: A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved?

Témanyitás  haywire Szomb. Jan. 19, 2013 5:53 am

a legjobb indok rá, hogy a 7 könyv közül ez kötött le a legjobban, meg itt ismertem meg Rolandot igazán, miután megismertem a múltját átalakult a karakteréről alkotott véleményem.

haywire

Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved? Empty Re: A nagy kérdés - melyik a kedvenc könyved?

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.